מיגון נגד ירי

ירייה אחת, כמה נזקים ואבדן היא עשויה לטמון בחובה… כמה פחד וחרדה אופפים את האנשים כאשר הם חשופים ליריות ועלולים באבחת ירייה לאבד את חייהם. הפחד מפני הירייה והחשש מפני הנזק החמור שהיא עשויה לגרום מניעה לפעולה. ואם תשאלו מה אפשר לעשות כדי להגן על עצמנו מפני יריות? אם תתמהו מה בכוחנו לעשות כדי למלט את נפשנו, הרי התשובה לפניכם – מיגון נגד ירי.

מהו מיגון ירי?

מיגון נגד ירי הינו תהליך אשר מטרתו להפוך את הפלטפורמה החשופה ליריות למוגנת מפני הירי. כמובן שמדובר בהגנה שחותרת להביא עמה ביטחון ושלווה.  תהליך המיגון עשוי להתאים למגוון פלטפורמות כמו בתים, מבנים שונים וגם כלי רכב. המיגון נועד לספק הגנה ולגרום לכך שאם יופנו יריות לעבר המבנה המדובר או לעבר כלי הרכב, היריות לא יצליחו לחדור פנימה בשל המיגון הקיים במקום.

מיגון נגד ירי

מתי נכון למגן בפני ירי?

מיגון בפני ירי חשוב לבצע במקרים שונים.

  1. אזור חשוף ליריות – כאשר מתגוררים, עובדים, שוהים או נוסעים באזור חשוף ליריות חשוב לוודא כי אתם שוהים במקום מוגן. יש מתושבי ישראל אשר ביתם ממוקם באזור אשר נחשב למועד לפורענות. כלומר, אזור שנמצא בטווח ירי של גורמים עוינים. זה נכון לישובים הסמוכים לכפרים עוינים וכן לאזורים מבודדים. במקרים כאלו יהיה נכון למגן היטב את המבנים ולהביא למצב בו יריות לא תזקנה באופן מהותי לרכוש ולנפש.
  2. נסיעות – אנשים שמרבים לנסוע בדרכים אשר נמצאות בחזקת סכנה יוכלו ליהנות מנסיעה בטוחה ונוחה יותר כאשר כלי הרכב שלהם יהיה ממוגן. זה נכון למי שחוצה כבישים מועדים אשר לא פעם היו בהם יריות.
  3. יעדים מבוקשים – וגם אם לא נמצאים במקומות סכנה, אך אתם או המוסד, העסק או המשרד הם יעד מבוקש מכל סיבה שהיא. במידה ואכן כך הם פני הדברים חשוב מאוד למגן את המבנה ולוודא כי החפצים ברעתכם לא יוכלו לממש את זממם.

בכל המקרים הללו יש לפנות אל חברה מקצועית ואמינה המתמחה בתחום המיגון – למיגון מקצועי, מושלם ועמיד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *