בישראל יש אלימות נשק רבה מאד, בין בהיבטים פליליים ובין בנסיבות ביטחוניות. ישראל מלאה בנשק, ולכן חשוב שיהיה לכם מיגון נגד ירי – במיוחד אם אתם בעין הסערה. כאמור, בישראל ירי מתקיים בעיקר באירועים ביטחוניים ובמסגרת פשיעה. מיגון נגד יריד מציל חיים. ככלל כדי למנוע פגיעה מירי כדאי ורצוי לשכור בעל מלאכה שעוסק במיגון בצורה המקצועית ביותר.

מיגון נגד ירי

כנופיות פשע ומיגון נגד ירי

אנשים המשתייכים לכנופיות פשע נוהגים להחזיק ברובים ואקדחים כדי לירות על יריביהם. בחלק מהמקרים הפגיעות באנשי הכנופיה נעשים ברחוב. לא אחת מתפרסמת ידיעה על רציחת אדם על ידי קטנוע שרוכביו ירו לעברו כשהוא יושב בבית קפה. אבל גם קורים מקרים שהיריות מכוונות לעבר ביתו של הפושע וכדי למנוע פגיעה בחפים מפשע צריכים בעלי המשפחה לעשות כל אשר באפשרותם ואחד הדרכים היא מיגון נגד ירי של חלונות ודלתות של בית המשפחה ואף מיגון נגד ירי של מכונית המשפחה.

מיגון נגד ירי ביהודה ושומרון

לא רק מבנים ממוגנים נגד ירי. בכבישי ישראל נוסעות מכוניות רבות שנעשה בהן מיגון נגד ירי והסיבה היא שהן נעות בכבישי  יהודה ושומרון שנחשבים לכבישים מסוכנים לאחר העובדה שמחבלים  פלסטינאים עושים פעולות טרור נגד מכוניות של תושבים יהודים המתגוררים באזור וכחלק מהן ובנוסף לבקבוקי תבערה וידוי סלעים ואבנים הם גם יורים לעבר המכוניות בכלי נשק קלים. כדי למנוע את חדירת קליעי הרובים והאקדחים דואגים בעלי הרכבים למגן אותם נגד ירי ובאמת ברוב מקרי הטרור הפגיעה בנוסעי הרכב היא בגלל שהרכב התנגש בסלעים התהפך או נמחץ על ידי רכב המחבלים כך שהדבר נראה כתאונה לכל דבר.

מבנים רבים ביהודה ושומרון ממוגנים נגד ירי לאור הניסיון של התושבים במקום. מחבלים שהתקרבו לבתי התושבים כדי לפגוע ביושביהם השתמשו ברובים ואקדחים והקליעים חדרו דלתות, חלונות ואפילו קירות וכדי להבטיח שזה לא יקרה פעם נוספת הוחלט על מיגון נגד ירי של כל הבית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *