פסיכומטרי הוא בחינה שנכנסה בישראל לביצוע קבוע ב-1981, והיא בעצם בחינת כניסה עליה אחראים כל האוניברסיטאות בישראל כגוף אחד ומאוחד. הבחינה היא סטנדרט כניסה לכולם, ולכן הסטנדרט אחיד. בדרך כלל כדי להתקדם מבקשים ציון משוקלל של הפסיכומטרי וציוני הבגרות. כדי להתקבל ללמוד מקצועות איכותיים כמו רפואה, פסיכולוגיה או הנדסה, צריך ציון טוב של מעל 700. מי יכול להבטיח את זה בפעם הראשונה? רק בית הספר מור קורן.

קורס פסיכומטרי בקבוצות קטנות

מדוע חשוב להשקיע בבחירת בית ספר לפסיכומטרי

כי ברגע שמקבלים ציון טוב בבחינת הפסיכומטרי, מבטיחים כניסה לבית הספר המוביל בכל מקצוע שתלכו אליו. זה יאפשר לכם ללמוד במקום טוב יותר, עם מרצים טובים יותר, תלמידים אינטליגנטיים ויצירתיים יותר, ומגדיל את הסיכוי לקבל עבודה טובה יותר ולפרוח בקריירה. וכן, כל זה מתחיל בקבלה לאוניברסיטה טובה, שמתחיל בציון פסיכומטרי גבוה. לכן, חפשו חוות דעת מור קורן: ככה תקבלו ציון טוב ותתחילו את החיים והקריירה שלכם ברגל ימין.

מדוע מור קורן הוא בית ספר איכותי כל כך

בדיקת חוות דעת מור קורן מבטיחה לכם תלמידים מרוצים שממלאים את המכללות והאוניברסיטאות ועומדים לכבוש את השוק בישראל, הן הפרטי והן הציבורי. "אני ממש מבסוט, אומר עוז, שהולך ללמוד מנהל עסקים ומדעי המחשב. "קיבלתי 720, על הפעם הראשונה, מה עוד יכולתי לבקש". מור קורן הוא בית ספר ברמה גבוהה, שהוקם ב-2006 על ידי מור קורן, מרצה בעל תואר שני, מהמורים המבוקשים בישראל. כיום ישנם שני סניפים, אחד בנתניה ואחד בתל אביב. בקרוב יהיו סניפים נוספים. הייחוד של בית הספר, מעבר לעובדה שהוא ממוקם 80 נקודות מעל הממוצע הארצי, הוא בתפיסת העולם הייחודית שלו, שמבטיחה לתלמידים לעבור מעל 700 על הפעם הראשונה. עוז איננו היחיד, אלפים כמוהו עברו בבית הספר מאז 2006.

חוות דעת מור קורן אצל התלמידים קובעת – זהו בית ספר ייחודי כל כך

תפיסת העולם של בית הספר מור קורן ייחודית ולא דומה לשום דבר אחר. יש לו תפיסת עולם ייחודית שממקמת אותו גבוה בכל חוות דעת. שלושת היתרונות הגדולים של בית הספר הקטן הזה – מהווים את כל מה שצריך כדי להצליח:

לחצו על הקישור לקריאה על קורס פסיכומטרי בקבוצות קטנות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *