תולעי עץ בבית

מה ההבדל בין תולעי עץ לטרמיטים

הבחנתם בנקבוביות קטנות ברהיטים? אולי איזה חור מעוצב שלא הזמנתם ברהיט? זה הזמן לבדוק האם הפולשים לא חדרו גם לבית שלכם.

אנחנו מדברים על תולעי העץ או הטרמיטים שממש לא מודעים למה שהם עושים. הם לא מצליחים להבין שהאוכל שלהם יקר מכדי שיהיה ניתן לספק אותו.

לאכול שולחן עץ, זה נזק כספי גדול. כסאות עץ, גם, אתם לא יכולים להרשות להם לעשות את זה ובגלל זה כדאי לטפל בזה דחוף.

אז מה ההבדל בין תולעי עץ לטרמיטים? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

תולעי עץ לעומת טרמיטים:

נתחיל בזה שגם תולעי עץ וגם טרמיטים אוהבים לאכול והרבה. הם אוהבים לנגוס בנתחי עץ טריים, מה שכמובן מסב נזק בלתי הפיך לכל שולחן או רהיט עץ באזור.

הזן האלים מבין השניים אלו הטרמיטים. למעשה אפשר להגדיר אותם כצבא קטן או לא כל כך קטן. כי מהרגע שהם מחליטים להקים מושבה, הם מתרבים במהירות.

כגדוד רעב הם מחפשים אוכל כל הזמן, בגלל זה הם אוהבים להיות בבתים שיש הרבה רהיטי עץ, במיומנות הם חופרים, מגלים עוד ועוד רהיטים והורסים את הבית מהיסודות.

לעומתם תולעי העץ עדינים יותר, הם גם נוגסים בעץ ברעבתנות, אבל הם פחות אגרסיביים ומתרבים הרבה יותר לאט, מה שמאפשר למדביר לעשות עבודה מקומית טובה.

לעומת זאת כאשר המדביר מזהה שהטרמיטים הם אלו שפלשו לבית שלכם, תצטרכו כנראה לעשות הדברה בכל הבית משום שמטבעם הם נפוצים בכל הבית ונאחזים בכל רהיטי העץ של הבית.

קשה לזהות את ההבדל ביניהם ובגלל זה כדאי להזמין כמה שיותר מהר מדביר מקצועי שמתמחה בתולעי עץ טיפול שיזהה את הסוג וישתמש בחומר המתאים להדברה, כגון איוד בגז.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *