דלת פנים פשוטה

דלתות פנים פשוטות נהוגות לשימוש בחדרי שירות ללא שינויי טמפרטורה: חדר ארונות או מחסן המבנה. במטבחים ובחדרי כביסה, היכן ששינויי טמפרטורה מתרחשים, דלת פשוטה וזולה לא תתאים וצפויה להתבלות מהר מאד, כפי שניתן יהיה ללמוד בהמשך. דלתות אלו גם לא יכולות לשמש בחדרי מגורים בשל אי יצירת בידוד תרמי כשהן סגורות.

מפרט טכני של דלת פנים פשוטה

דלת פנים פשוטה מורכבת מחומר שנקרא WPC (Wood Plastic Composite), כלומר תערובת של פלסטיק ופסולת עץ. חומר זה ניתן למילוי עם כוורת קרטון, שכבות קרטונים מלבניות שיוצרות מראה דמוי כוורת דבורים. היתרון בדלת זו הוא שהיא קלת משקל אבל זו לא דלת אקוסטית, זו לא דלת שמבודדת תרמית והיא כמובן לא מספקת הגנת אש ורטיבות. לכן, השימוש היחיד שניתן לעשות בה הוא בחדרי ארונות ובמחסנים של המבנה. בכל חדר אחר תהיה בעיה של טמפרטורה, או של אי יכולת לבודד תרמית (כשמדובר בחדר מגורים או עבודה רציפה, שם זה נדרש).

עלות של דלת פנים פשוטה

דלת פנים כמתואר בפרק הקודם לעיל ניתן לרכוש כיום במחיר של 900 עד 1,200 ₪. זהו מדרג המחירים הנמוך ביותר עבור דלת פנים, אבל כוחו ואיכותו של המוצר בהתאם. אנו ממליצים לרכוש את הדלת הזו רק כאשר החיסכון אכן משתלם ולא משפיע על השימוש היומיומי באותו חדר. הדבר נכון אך ורק לחדרי ארונות או אחסון, בהם אין שינויי טמפרטורה ואין צורך לספק עבודה רציפה או מגורי קבע. לחדר כביסה מומלץ שלא לרכוש דלת כזו בשל כך שהאדים של המכונה יצרו שינויי טמפרטורה שעלולים להזיק לה.

כך מומלץ לרכוש דלת פנים פשוטה

גם כשמדובר בדלת פנים במדרג הפשוט ביותר – ישנה דרך בה מומלץ לרכוש אותה. חשוב שהרכישה תתבצע בחנות דלתות פנים ולא ביבוא מקביל שישלח אתכם להתנהל מול המתקין ללא חברה גדולה מאחוריו. עסקאות רבות מהסוג הזה משאירות את הלקוח בלי מענה כאשר הוא זקוק לתיקון בדלת, בעוד שאם חברה גדולה מכרה את הדלת יש מי שידאג לאחריות על המוצר בכל מצב (בהתאם לתוקף זמני התעודה, כמובן). על דלת פנים של חברה בדרך כלל גם מופיעים אישורים ממכון התקנים הישראלי לגבי המבנה והרכב החומרים הנדרש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *