ציפוי חלונות

ציפוי חלונות מספק שורה של יתרונות ומתאים למגוון שימושים בהם מיגון וביטחון, התייעלות אנרגטית והצללה. מדינת ישראל מאופיינת בהתמודדות מתמדת עם מגוון איומים ביטחוניים והאפשרות להתקנת ציפוי חלונות מספקת הגנה מיטבית במצבי חירום דוגמת נפילת טילים או רעידות אדמה.

התייעלות אנרגטית – ציפוי זכוכית יוצר בידוד איכותי ומיטבי בחודשי הקיץ החמים ומצמצם את הצורך בשימוש במזגן. ציפוי חלונות מקטין את חדירות החום לבית, מווסת את הטמפרטורה, מספק הצללה ומגביר התייעלות אנרגטית וחיסכון בעלויות החשמל. ציפוי חלונות מספק מענה גם בימי החורף ומונע חדירת קור תוך ייעול השמירה על טמפרטורה נעימה בבית.

ביטחון מידע ופרטיות – הזכות לפרטיות הינה חשובה וחיונית, אולם בימינו אנו, נדמה כי הפרטיות שלנו מתערערת והחשיפה גוברת. ציפוי חלונות יספק לנו הגנה ושמירה על פרטיות במקומות רגישים וזאת בעזרת חומרים מונעי שקיפות וזכוכית אטומה.

הגנה מפני הדף ורסס – ציפוי חלונות הינו אלמנט המקובל על חברות הביטוח, משרד הביטחון ופיקוד העורף. ציפוי חלונות מספק עמידות מפני איומים ביטחוניים שונים בהם נפילת טילים ופצצות וזאת ביעילות לספיגת הדף עוצמתי ומניעת פגיעה מרסיסים.

מיגון מפני פריצה – ציפוי חלונות מספק הגנה מפני איומי פריצה והוא ניתן להתקנה במוסדות ציבור, בנייני משרדים, קניונים ובתים פרטיים. הציפוי מגיע במגוון רמות שקיפות וסינון קרינה. ניתן לבחור בציפוי המפחית את רמת שקיפות החלון ופעולת ההתקנה הינה פשוטה ושומרת על מראה החלון האסתטי והמעוצב.

ציפוי פולימרי – ציפוי פולימרי ייעודי ושקוף לציפוי הזגוגית המונע התפזרות רסיסים בשל מצבים ביטחוניים, תאונה או ניסיונות חבלה מכוונים. הציפוי הפולימרי מספק עמידות ושומר את זכוכית החלון כיחידה אחת למניעת שבירתה. הציפוי האיכותי ישמור את החלון מעוגן במקומו ואת הזכוכית כיחידה אחת.

שקיפות – ציפוי חלונות שומר על שקיפות החלון ומאפשר חדירת קרני שמש ואור טבעי ואפשרות ליהנות מהנוף.

עמידה בתקנים בינלאומיים – ציפוי חלונות עומד בתקנים בינלאומיים מחמירים ועובר בדיקות מקיפות ומבחנים של כל הגורמים הרלוונטיים והאחראיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *