כיום המציאות היא שלא משנה אם גרים בדרום המדינה, במרכז המדינה או בצפון המדינה, מוטב מראש להיות מוגנים, וזאת בשל העימותים עם השכנים. מכאן שגם אם נזכה לחיות ללא שום מלחמה, עדיין מרגיע לדעת שיש בבית פינה מוגנת אליה ניתן להיכנס בזמן המהיר ביותר, ואף ניתן להעביר בה בנוחות לילה שלם, מבלי להיתקל בשכנים ומבלי לחלוק עמם מרחב מוגן שיתופי. אי לכך חשוב לוודא שיש מרחב ממוגן דירתי ואף חשוב לדעת שגם אם אין בנמצא, ניתן ליצרו ביתר קלות.

חדר מוגן דירתי

בין רצוי למצוי

בתחום התעשייה כל צורך מוליד מענה, משמע מוצר חדש, וכך גם נוצר מענה עבור דירות אשר מבקשות להכיל מרחב מוגן, וזאת מבלי לשבור קירות. במה מדובר? כיום ניתן באופן יחסית פשוט להפוך חדר סטנדרטי לחדר מוגן, ולו באמצעות שילוב של פלטות מגן מגובה הרצפה עד התקרה, כאשר אם מדובר בבנייה קלה, הרי שגם יש להעניק מענה תקרתי.

השקעה חד פעמית

לאור התרחיש הפשוט אין שאלה האם ליצור בבית מרחב מוגן, אך כן יש לבחור את החדר הרצוי ואת החברה מולה מבקשים לפעול, כאשר פה ישנה חשיבות יתרה לעמידה בתקנים, לאיכות מרבית ולמקצועיות מוכחת בתחום, וזאת כי מדובר בהוצאה חד פעמית שלא תמהרו לשנות מחדש, כך שיש ליצור פעם אחת מרחב מוגן, פעם אחת וכפי שצריך.

חדר מוגן דירתי

השקעה כדאית

אנשים רבים עשויים להתקשות להוציא סכום גדול על מיגון החדר, אם כי כרגע הצורך אינו מוחשי ואם כי התוצאה אינה ויזואלית. ובכן פה יש ליזכור שני דברים חשובים: ראשית שלביטחון של בני הבית אין מחיר ולביטחון הנפשי שלכם כהורים גם כן אין מחיר ושנית שברגע שתבקשו למכור את הנכס, תזכו לקבל תמורתו הרבה יותר, וזאת כי להבדיל מדירות בעלי נתונים יחסית דומים, הדירה שלכם תחזיק ביתרון יחסי, כך שבעתיד ההוצאה תתגלה כרווחית – תקבלו תמורתה הרבה יותר!

שורה תחתונה

לסיכום נציין שבמקום לחוש לא מוגנים ובמקום להתקין מחוץ לבית הפרטי מיגונית (תופסת נפח חשוב שניתן לייעל עבור דברים אחרים), טוב לדעת שניתן לקחת חדר קיים ומבלי לשנות אותו יותר מדי, להפוך אותו לחדר חשוב – חדר מוגן דירתי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *