הסרת קעקועים

הסרת קעקועים

קעקועים היא דרך פופולארית מאד להביע את עצמנו באמצעות אמנות גוף. אם פעם קעקועים היו רק מנת חלקם של אסירים או מלחים, היום קעקועים הם דרך לגיטימית להביע את עצמנו – ואין כמעט אדם בעולם שאין לו קעקוע. הבעיה היא שאפשר לעשות אותם מגיל 16, ואחרי הרבה שנים אנשים מתחרטים ולא רוצים בהם יותר. מה עושים? הסרת קעקועים היא דבר אפשרי היום.

בטוח שאפשר להסיר קעקועים?

ובכן, לא נשקר לכם וחשוב להגיד שזה לא טיפול קל, לא מהיר ולא זול. אבל אם יש לכם קעקוע שאתם מתחרטים עליו – מסיבות אישיות, נישואין, בושה או דת, דעו שהיום הפתרון פשוט יחסית לעבר. אם פעם אפשר היה רק להסיר באמצעות הסרת העור בניתוח, דבר שהיה משאיר צלקת מכוערת – היום אפשר לעשות הסרת קעקועים באמצעות לייזר. הוא אחד הפופולאריים בפתרונות הקוסמטיים, ולמרות מחירו היקר, הוא היעיל ביותר. להלן כמה יתרונות שלו.

הסרת קעקועים

יתרונות הסרת קעקועים בלייזר

  • טיפולי הסרת קעקועים בעבר לא התאימו לכל קעקוע, אלא רק לכאלו שיש להם צבע אחד או שהם מצוירים בקונטור. זה הגביל מאד את האפשרות להסיר את הקעקוע, ומי שהתחרט היה בבעיה. לעומת זאת, היום כשרבים עושים קעקועים ענקיים, מורכבים, צבעוניים ובמקומות רגישים – אפשר להסיר אותם באמצעות לייזר. בנוסף, לאנשים עם עור כהה הייתה בעיה להסיר קעקוע וזה התאים בעיקר לאנשים עם עור בהיר. היום אפשר להסיר קעקוע צבעוני, מורכב וגם על עור כהה. היום אפשר להוריד כל קעקוע כמעט, באמצעות טכנולוגיה שנקראת IPL.
  • הטיפול גם לא כואב במיוחד. הוא קצת כואב, וקצת מציק, אבל אין מה להשוות אותו לכאבים שהיו בטיפולים שהיא ניתוחיים. זה כואב יותר כמו התאוששות מטיפול שיניים פשוט, ולא כמו התאוששות מניתוח של ממש. בנוסף, המכשירים המתקדמים עבור הסרת קעקועים הם ברמה טכנולוגית גבוהה מאד, כך שגם הצלקת לא כואבת, אם נשארה כזו. זה די דומה לטיפול הסרת שיער: זה לא נעים, אבל הטכנולוגיה מפצה על זה ואין כאבים של ממש. בנוסף, בניגוד לפעם, אין סיכוי לכוויות.
  • יתרון שהוא גם חסרון – מרווח בין הטיפולים. היתרון – אפשר להתאושש בין טיפול לטיפול, וזה לא סשן עינויים של שבועיים. החסרון – הסרת הקעקוע אורכת זמן רב יותר, בעיקר בגלל שצריך לחכות שהשיער ינשור בין טיפול לטיפול.

למה להסיר קעקועים?

  • רבים מסירים קעקועים מטעמי דת – הדת היהודית לא מאפשרת לפגוע בגוף באמצעות ציור תת עורי, ולכן אם רוצים לחזור בתשובה, צריכים לשאוף להוריד את הקעקוע. היום זה קל מתמיד.
  • תיעוב או סלידה מהקעקוע בגלל גיל. פעם דולפין היה נראה נחמד, שלושים שנה אחר כך זה כבר לא כל כך מדבר אליכם. היום אפשר להסיר אותו בצורה מקצועית כמעט ללא סבל או צלקות.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *