קצת לפני שהולכים לבצע החלפת צילינדר בדלת שלכם שווה להכיר את השחקנית החדשה והמרעננת של שוק הנעילה הישראלי, הלוא היא הענקית האוסטרית "אווה". מדובר בחברה שנמצאת בבירת אוסטריה, וינה, כבר כמאה שנה, וידועה בכל העולם ביצרנית הצילינדרים הבטוחים ביותר נגד מה שמכונה "פריצות שקטות". חברת אווה, בניגוד למתחרות שלה, מתמקדת אך ורק ביצור של צילינדרים מכאניים ואלקטרוניים, ואינה עוסקת ביצור של מוצרים משלימים ופרזול. יש לה מעבדת מחקר ופיתוח שבה עוסקים המהנדסים שלה כל היום בלהיות צעד אחד לפני הגנבים.

החלפת צילינדר

 מה תיתן לי החלפת צילינדר לאווה?

מאחר ובישראל ובעולם כולו בשנים האחרונות עיקר הפריצות לבתים הן "פריצות שקטות" (פריצה דרך הצילינדר ללא השארת סימנים או במינימום סימנים), התשובה היחידה לעניין הזה הוא החלפת צילינדר בדלת שלכם לצילינדר של אווה. המבנה הטכנולוגי של הצילינדרים של אווה שונה משל שאר הצילינדרים של החברות המוכרות בישראל, ולכן יודע לתת מענה לכל כלי הפריצה הנפוצים היום באינטרנט.

האם צילינדר של אווה כבר מנע פריצות שקטות בישראל?

בודאי! יש לא מעט לקוחות שהיה להם את המזל ועשו החלפת צילינדר לאווה לפני שהפורצים ביקרו בבניין שלהם, ואז, בזמן ניסיון הפריצה, הצילינדר של אווה מנע את הפריצה. זה קרה בכל רחבי הארץ, והפך את בעלי הדירה למאושרים מאוד. במקרה הכי גרוע כל מה שהם היו צריכים זה לקרוא למנעולן או להחליף את הצילינדר בגלל נזקים שעשו הפורצים בזמן ניסיון הפריצה, אבל התכשיטים שלהם והרכוש היקר, כמו גם בני ביתם, נשארו בטוחים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *