התקנה של אקווריום בבית העסק משדרג את המראה שלו באופן מידי. אקווריום מקנה לחדר מראה יוקרתי ואלגנטי, ומשדר ללקוחות שלכם ושיש לכם טעם טוב. התאמה של אקווריום לבית העסק הוא עניין מורכב, וכדאי לקחת בחשבון כמה שאלות. הכין להתקין אותו? האם בכניסה או בלובי, כחלק מעיצוב של אווירה נינוחה עבור הלקוח שנכנס? אולי דווקא בחדרו של המנהל, שאצלו סוגרים את העסקאות הגדולות? לכל בחירה כזו יש משמעות בפני עצמה, ולכן מומלץ לבחון את הנושא היטב.

אקווריום לפי מידה

 

אקווריומים לבתי עסק קטנים

 

גם בתי עסק קטנים יכולים ליהנות מכל היתרונות של הוספת אקווריום לחדר או למשרד. אם בית העסק שלכם נמצא בחלל קטן יחסית, אל חשש, גם עבורכם יש פתרון! הזמינו אקווריום לפי מידה מיצרן מוכר ומקצועי, שיוכל להתאים את האקווריום בדיוק לגודל שאותו אתם צריכים. האיכות תהיה ללא פשרות, ותוכלו גם לקבל עזרה בהתקנה עצמה. אקווריום בבית עסק קטן משדר ללקוח שיש לו עסק כאן עם מביני עניין, ולכן אל תוותרו על האלמנט העיצובי הפשוט אך המרשים הזה.

 

אקווריומים למוסדות גדולים

 

מוסדות גדולים נוהגים להתקין אקווריומים בחללים הציבוריים הגדולים, לרווחת כל המבקרים והעובדים. לא פעם תוכלו להתרשם מאקווריומים אלגנטיים שמוצבים בלובי של בתי מלון יוקרתיים, במוסדות להשכלה גבוהה, עיריות, וכולי. במקרים אלו האקווריומים נוטים להיות גדולים יותר, והם נמצאים באחריותו של אב הבית או צוות התחזוקה, אשר דואגים להאכלת דגי הנוי ולפעולה תקינה של הפילטר ושל מערכת החמצן. חברות היי טק גדולות בהן יש מודעות גבוהה לרווחתם של העובדים ולעיצוב סביבת עבודה נעימה ופורייה, הן לקוחות קבועים של חברות לייצור ושיווק אקווריומים.

 

התאמה אישית של האקווריום שלכם

 

חשוב לדעת כי ניתן לבחור לא רק את הגודל של האקווריום אלא גם את הצורה והצבע שלו. עבור החיפוי והמעמד תוכלו לבחור מבין מגוון של צבעים כמו לבן, שחור, דובדבן ועוד, וכן מבין מגוון של חומרים שונים, כמו פלסטיק וברזל. כדאי לקחת בחשבון את הסביבה שבה האקווריום יהיה מוצב, ולהתאים את שאר האלמנטים העיצוביים לנוכחות הצבעונית והשמחה שלו.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *