כאשר מדובר על ניקוי בקיטור אדים, מדובר על הזרמה של קיטור בלחצים גבוהים מאוד. זרם הקיטור יוצר מתוך מכונות לחץ, אשר מחוברות למחמם מים. מחמם המים מעלה את טמפרטורת המים עד 120-400 מעלות וכך ניתן להתיז באופן חזק את הקיטור לצורך ניקוי כל משטח הדורש זאת. ניקוי בקיטור אדים רלוונטי מאוד עבור ניקוי משטחים שצברו בהם לא מעט לכלוך וכתמים שקשה מאוד להסיר באמצעות כל פעולת ניקוי אחרת. חשוב מאוד לבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר לצורך ניקוי בקיטור אדים, על מנת שהתוצאות יהיו הטובות ביותר בתום תהליך הניקוי.

מתי ניתן להשתמש בניקוי בקיטור אדים

ניקוי בקיטור אדים הוא תהליך ניקוי איכותי ויעיל מאוד לצורך הסרת כתמים קשים. מדובר על תהליך ניקוי שרלוונטי עבור ניקוי תעשייתי, ניקוי במפעלים, ניקוי במכונות, ניקוי מבטחים תעשייתיים, אך מעבר לכך, מדובר בשיטת ניקוי יעילה מאוד גם עבור משרדים או בתים פרטיים אשר בעליהם מעוניינים להעניק להם את התוצאות הטובות ביותר מבחינה ויזואלית בתום תהליך הניקוי. לחץ הקיטור הפועל על כל משטח, מנקה אותו בצורה יסודית ואיכותית. כמובן שלא תמיד כדאי להשתמש בתהליך ניקוי קיטור עבור בתים פרטיים או משרדים, אלא רק אם באמת דורשים זאת. בטרם תבחרו בשיטת ניקוי זו, יש לבחון את מצב המשטח הנתון ולהכריע לגבי האם הוא באמת זקוק לשיטת הניקוי באמצעות קיטור אדים.

כל היתרונות בניקוי באמצעות קיטור אדים

אז למה בעצם כדאי לבחור דווקא בניקוי באמצעות קיטור אדים? מלבד העובדה שמדובר בתהליך ניקוי איכותי ויסודי, הרי שבאמצעות ניקוי קיטור אדים, ניתן להפטר מכל החיידקים המצויים במקום, שלא תמיד ניתן להפטר מהם בשיטות הניקוי הרגילות. מעבר לכך, מדובר בשיטת ניקוי ידידותית לסביבה שאיננה כוללת בה חומרים רעילים (קראו גם על ניקוי באמצעות חול). המשטח אשר מנקים עם קיטור אדים מקבל את המראה הטוב ביותר וגם מתייבש באופן מהיר. באמצעות ניקוי בקיטור אדים, ניתן לחסוך כסף רב על שימוש בחומרי ניקוי ובתהליכי ניקוי שלא באמת תואמים למשטח ולא יסבו לו את התוצאה הנקייה והטובה ביותר שיכולה להיות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *