השכרת ציוד ייבוש

השכרת ציוד ייבוש להתמודד עם הצפות לא צפויות

 

הצפות שקורות בשל גשמים, צינורות שהתפוצצות בשל מפגעי הטבע או כשל במערכות האינסטלציה עלולים להוביל לנזקים קשים, כאשר הצפות יכולות להוביל למים בגבהים גבוהים במיוחד שהורסים מבנים, רכשו ואף הופכים למסוכנים לבני אדם ובעלי חיים.

אם סבלתם מהצפה או שאתם רוצים להגן על עצמכם מהצפות חשוב שתדעו כי באמצעות הציוד הנכון שכול ייבשנים, סופחי לחות שנודעו לטפל במבנה לאחר הצפה, וציוד נועד למנוע הצפות, ניתן לעמוד בכל הצפה או איום כזה.

השכרת ציוד ייבוש זה נעשית באמצעות פנייה לחברות לשיקום הצפות ונזקי אש, כאשר המומחים שלח אותן חברות יכולים להתאים לכם את הציוד המתאים ביותר למקרה שלכם או להגנה שאתם מעוניינים בה. אז איזה ציוד כדאי לשכור? הכל בהמשך.

השכרת ציוד ייבוש

קולטי לחות – קולטי לחות נועדו לספוח עד 200 ליטרים של מים, והוא מונעים נזקים של עובש שיכולים להזיק למבנים וגם לאנשים ולבעלי החיים. סופחי לחות מעולים למי שעבר הצפה וכעת הוא מעוניין להתמודד עם הלחות שנותרה במקום.

יבשנים ביתיים – יבשנים מסוג זה נועדו לבעלי בתים בהם יש לספוח על 15 ליטרים של מים ביום. מכשירים אלה מתאימים לייבוש מם בכל חלל החל מחדרים עד מרתפים, והם נועדו לייבש בדים, נעליים, ושלל חפצים ביתיים.

יבשן אוויר – ייבשן אוויר הוא כזה שמתאים לייבוש כללי של מבנים שניזוקו עקב הצפות. היבשן מתאים לייבוש צנרות, ושלל חללים שניזוקו ממים רבים. בנוסף קיימים כיום יבשנים שנועדו לייבש  ריצוף, ובכך למנוע מנזקים למרצפות.

ייבוש תת רצפתי – בין היבשנים שניתן לשכור אפשר לשקם נזקי רצפות שמיישבים ושואבים את המים שנכלאו בין הריצוף לבטון וזאת במקרים של הצפות קשות. ייבוש תת רצפתי מיישב את המצע ואת הרצפות ומתקן אותן. ייבשן זה מתאים לנזקים שנוצרו עקב שיטפונות, ביוב שעלה ובעיות אינסטלציה.

אז אם אתם רוצים לשקם, לתקן, לייבש ולמנוע נזקים, זה הזמן לבחור את החברה המקצועית לשיקום נזקי מים מהם תוכלו לשכור את הציוד המתאים לכם והיעיל לכם מכל!

לעוד פרטים על השכרת ציוד ייבוש, לחצו כאן…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *