ניקיון דירה חדשה

ניקיון דירה חדשה

מזל טוב! רכשתם דירה חדשה ואתם עתידים להיכנס אליה בקרוב. אין אירוע מרגש מזה. אך להתרגשות הרבה מתלווים גם חששות לא מעטים ורובם ככולם עוסקים בתהליך הניקיון. אנו יודעים כי בית שאינו נקי הוא בית לא מזמין ובמיוחד כאשר מדובר על בית חדש אנו רוצים לראות אותו מבריק מניקיון. מכיוון שלא מדובר תמיד בניקיון מהסוג הרגיל אלא כזה של לאחר בנייה או שיפוץ, מוץ להיעזר בשירותיה של חברת ניקיון.

מחפשים שירותי ניקיון? הזמינו ניקיון דירה חדשה >>>

מה כולל ניקיון דירה חדשה?

לפני הכניסה לדירה חדשה מומלץ לבצע ניקיון יסודי אשר יכלול את כל הפעולות אותן אנו לא נוהגים לעשות מידי יום ביומו כאשר אנו מנקים את הבית. כמובן שהחלק העיקרי והמשמעותי ביותר הוא ניקיון הרצפה כיוון שרצפה נקייה היא רצפה מבריקה המכניסה אור אל הבית. דווקא בחלק הקריטי הזה מומלץ לשכור חברת ניקיון שתבצע עבורכם פוליש לרצפה שיחזיר לה את הברק שאבד לה בשיפוץ.

חלק נוסף ולא פחות משמועתי הוא כמובן החלונות. פעמים רבות דירות חדשות צוברות אבק רב בחלונות וברשתות וזאת בגלל הבנייה בתוך הבית והן באזור. גם חלונות נקיים יתרמו רבות לאור שנכנס הביתה ולכן חשוב לנקות אותם. לבסוף, השקיעו בניקיון המטבח, השיש, חדר האמבטיה וכל המקומות בהם נעשה שימוש בחומרי בנייה מיוחדים אשר לבטח השאירו את הסממנים שלהם לאורך הדרך.

דירה נקייה לאווירה נעימה

אמנם כניסה לדירה חדשה היא מאורע מרגש מאוד אך על מנת להעצים אותו כדאי להיכנס לדירה שעברה תהליך ניקיון משמעותי. בית נקי מרחיב לנו את הלב וממלא לנו את הנפש ולכן דווקא כאן חשוב לבחור בחברת ניקיון מקצועית שתספק לכם את השירות הטוב ביותר ואת התוצאות האיכותיות ביותר על מנת שהכניסה לבית תהיה ברגל ימין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *