כיום נהוג יותר ויותר להבין כי אם אנחנו רוצים למכור ללקוחות שלנו בצורה הטובה ביותר, אנחנו צריכים להשקיע בחוויית הקנייה של הלקוחות. ככל שהלקוחות ייהנו יותר בקנייה שלהם כך הם יקנו יותר וכך הם יחזרו לחנות לקנות בה דברים נוספים. על כן חשוב מאוד להשקיע בחוויית הקנייה ולעשות הכול בכדי שזו תהיה חוויה טובה ואיכותית. אסור לנו בשום פנים ואופן להתפשר על חוויית הקניה של הלקוחות שלנו ועלינו להבטיח כי היא תהיה טובה. אחד הדברים שבעלי עסקים רבים לא חושבים עליהם כאשר אנחנו מדברים על חוויית קנייה הם השירותים הציבוריים שבהם הלקוחות עושים שימוש. ככל שהשירותים הציבוריים יהיו יותר טובים כך הלקוחות יחזרו לחנות וייהנו יותר מחוויית הקניה בה. אין ספק כי שירותים ציבוריים משפיעים המון על התת מודע של הלקוח ואם הם לא איכותיים הרי שהלקוח לא ירצה לחזור ולקנות בחנות שלנו.

מייבשי ידיים – חשיבותם ללקוח

בכדי שהשירותים הציבוריים יהיו ברמה גבוהה אנחנו צריכים להשקיע במספר דברים. אחד הדברים החשובים ביותר שבהם אנחנו צריכים להשקיע זה בדבר הנקרא מייבשי ידיים. מייבש ידיים חובה שיהיה בכל שירותים ציבוריים בכדי להבטיח כי אנחנו נהנה מאיכות גבוהה ביותר של השירותים הציבוריים. למייבשי ידיים חשיבות עצומה ואנו צריכים לזכור זאת כאשר אנחנו בוחרים מה יהיה בשירותים הציבוריים שלנו. כיום שירותים ציבוריים ללא מייבשי ידיים פוגמים בחוויית הקנייה של הלקוח וגורמים לה להיות גרועה יותר ואת זאת אנחנו צריכים לזכור. ככל שהשירותים יהיו יותר מתקדמים ועם מייבש ידיים כך הקנייה בהם תהיה יותר טובה ואנחנו נהיה יותר מרוצים מהם.

ברז אלקטרוני – חשיבותו ללקוחות

דבר נוסך שחשוב מאוד שיהיה בשירותים ציבוריים הוא ברז אלקטרוני. ברז זה נפתח ללא מגע יד אדם ורק מעצם המעבר תחתיו מתחילים לזרום מים. בשירותים ציבוריים שבהם אנחנו רוצים לדעת בכמה שפחות דברים לברז זה משמעויות רבות. ככל שתדאגו לטפל בברז זה כך ייטב וכך תוכלו להיות בטוחים כי החשיבות שלו ללקוח יותר גדולה.

 

בנוסף מאמר זה עשוי לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *