הבעיה המודרנית היא של בניינים רבי קומות שאנחנו נהנים מהם אבל מתקשים לתחזק אותם בקלות. אי אפשר לנקות אותם בקלות גם בגלל המבנה שלהם והשיטות המודרניות שבהן בונים בניינים כאלה, גם בגלל החומרים וגם בגלל הטכנולוגיות. הניקיון של בניינים בגובה רב חייב להיעשות השיטות מודרניות ומתוחכמות גם הן, וכך אנחנו מוצאים את עצמנו עם במות משתלשלות מהגג או בסנפלינג, כשעובדים יורדים עם המתקנים המיוחדים שלהם ומנקים חלונות של בנייני מגורים ובנייני משרדים בכל מקום. השיטה הביתית לניקוי חלונות כאלה אינה עובדת בדרך כלל, גם משום שהיא מסוכנת מאוד ומאיימת לכל מי שאינו יודע ויכול לחזק ולקשור את עצמו, וגם בגלל המסגרות והשמשות שחייבים לדעת איך לנקות אותם מבלי לגרום לנזק ומבלי לוותר על כל פינה שיש בחלונות ובמסילות של התריסים ושל השמשות. עוד על ניקוי חלונות בגובה.

שיטות ניקוי יעילות במיוחד

שיטת הניקוי בגובה רב נעשית בעיקר על ידי אנשי ניקיון שמשתמשים בסנפלינג. זוהי שיטה שפותחה כחלק מהספורט האתגרי במקור, אבל היום שמשמת אותנו גם לצורך ניקיונות או תיקונים שונים שאפשר לעשות על בניינים בגובה רב ולהימנע מסיכונים מיותרים. כמו כן, לעבודת ניקיון בגובה רב יש יתרון שמאפשר יעילות יתר משום שהעובד עובד בצמידות לחלון ויכול להיות גמיש ולהסיע עצמו מנקודה לנקודה לפי הצורך. עבודות בגובה רב בניקיון חלונות מחייבים הכשרה כפול, גם של העובדים עצמם בשיטות העבודה בגובה רב וגם בניקיונות. בדרך כלל עובדים עם מתקנים של מים בלחץ רב שמנקים בצורה יסודית גם את החלונות וגם את התריסים והמסגרות, אולם מבלי לגרום להם נזק ולשרוט שמשות.

ניקיונות ברישיון לעבודות בגובה

כשאתם בוחרים את אנשי המקצוע שלכם בגובה רב ודאו שיש להם את כל האישורים לעסוק בעבודה בגובה רב, ושהם עברו את הקורסים המפוקחים על ידי משרד התמ"ת. כמו כן, ודאו שיש להם ביטוחים ותעודות אחריות לניקיונות שלהם. ניקיון כזה בדרך כלל עושים אחת לתקופה ולכן החומרים והציוד שמשתמשים בהם משאיר אותם עם שכבה דוחה לכלוך ואבק, ומשפרת לכם את המצב. כך שתוכלו ליהנות מניקיון חלונות בגובה בזכות עובדים מיומנים שיודעים בדיוק מה לעשות בחומרים המודרניים והתקניים שבהם הם משתמשים, לשביעות רצונכם המלאה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *