אם החלטתם לשפץ את הבית, הרי שאתם כעת עומדים לפני העלאת ערך הנכס שלכם, תוך שאתם מקנים לעצמכם איכות חיים טובה יותר.

שיפוץ בית יכול להיות שיפוץ מסיבי שכולל שבירת קירות, הוספת חללים, החלפת מרצפות ועוד, וישנו גם שיפוץ קליל יותר שמטרתו להקנות לבית מראה רענן ובתוכו מבצעים צביעת בית והחלפת משקופים, פוליש לרצפות, תיקונים קלים, החלפת ארונות מטבח ועוד.

אך אין זה משנה באיזה שיטת שיפוץ בחרתם, חשוב שלאחר שתשפצו את הבית תוכלו לחזור לגור בו בצורה נעימה, וזאת מפני ששיפוץ כולל פסולת, לכלוך, צבע ודבקים שעלולים להישאר בביתכם.

אז כיצד מנקים בית לאחר שיפוץ? אחד הפתרונות הוא חברת ניקיון לאחר שיפוץ. חברת ניקיון בתים והיא כזאת שתגיע לביתכם תנקה עבורכם את הבית ותדאג להחזיר אותו למצב נקי ומסודר.

אז מה יכול חברת ניקיון בתים לעשות עבורכם?

ניקוי צבע מכל חלקי הבית – חברת לניקיון בתים היא כזאת שמתמחה בניקוי דירות לאחר שיפוץ ולכן היא מתמחה בהורדת צבע מהמרצפות, החלונות המשוקפים מהריהוט (במידה ונשפך צבע על הריהוט) כאשר הכל נעשה ללא נזק.

פוליש לרצפות – אם אתם מעוניינים להוסיף לשיפוץ שלכם פוליש למרצפות, או שאתם רוצים לבצע אותו רק לאחר תום בשיפוץ, תוכלו להיעזר בחברה לניקיון בתים שתיישם עבורכם את הפוליש למרצפות. חברות מקצועיות יוכלו בנוסף להציע שירות של תיקון וחידוש מרצפות.

תיקונים קטנים – אם נותרו תיקונים קטנים בחלל הבית, חברת הניקיוןתוכל ברוב המקרים לסייע לכם בשלל תיקונים ברחבי הבית. חברת ניקיון בתים תסייע לכם גם לאסוף פסולת בניין שנותרה מהשיפוץ.

ניקוי מערכות ישיבה ושטיחים – ניקיון של מערכות ישיבה ושטיחים תורם מאד לנראות של הבית. אם יש לכם שטיחים שדורשים ניקוי או מערכות ישיבה שיש לנקות באופן יסודי, פנו לחברת ניקיון שתבצע עבורכם את השירות.

ניקוי חרסינות וכלים סניטריים – כאשר מבצעים שיפוץ במטבח או בחדר האמבטיה, נותרים חומרים שמתפזרים על הכלים הסניטריים. חברת ניקיון תנקה את הכלים הסניטריים, את השיש והחרסינות ובנוסף תבצע שאיבת אבק מקצועית בכל חלקי הבית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *