ניקוי וריצוף הבית באמצעות חברה מומחית לניקיון

בכל דירה או בית פרטי אפשר למצוא מרצפות שונות זו מזו שנחשפות מדי יום ללכלוך ולחומרי ניקיון שונים ומגוונים. לכן בכל בית נדרש ניקיון ופוליש בהתאם לסוגי הרצפות הקיימות ולכתמים שהצטברו במהלך השנים וכו'.

זאת תוכל לעשות עבורכם חברת ניקיון שמתמחה בניקוי יסודי של הבית, היא תדע להתאים את חומרי הניקיון המתאימים ביותר לריצוף ולריהוט של הבית שלכם או המשרד ולספק לכם חלל נקי ונוצץ תוך זמן קצר. חברת ניקיון מומחית בלנקות ולהסיר את הלכלוך העיקש במיוחד, ואת הכתמים שלעולם לא חשבתם שתצליחו להוריד. היא גם תספק לכם את הידע איך וכיצד לתחזק ולשמר את הרצפות שלכם בעתיד כדי להשאיר את הברק החיוני והניצוץ בכל חלל הבית.

חברה מקצועית

אם אתם חברה או עסק או בעלי בית ואינכם יכולים או מעוניינים להתעסק בניקיון, הברירה הטבעית והנבונה ביותר היא להזמין חברת ניקיון מקצועית שיש לה את הכישורים ותעניק לכם שירות מקצועי וכולל של מגוון פעולות:

ניקוי של רצפות- ניקוי על ידי מכונות שטיפה שמקרצפות את הריצוף עם חומרי ניקיון והרבה מים. השימוש הוא בחומרים איכותיים ועמידים שעומדים בכל התקנים ולא גורמים נזק לריצוף.

ליטוש רצפות– לאחר מכן מתבצעת פעולת הליטוש שמבקשת לנקות את כל המשטח מהחומרים ומהמים שהרצפה נשטפה בה.

החזרת הברק – שלב זה מתבצע באמצעות פוליש ווקס, חומרים שמחזירים לרצפה את הברק שלה והופכים את הרצפה למנצנצת כמו ביום הראשון.

תחזוקה לאחר ניקוי מרצפות- חברת הניקיון תספק לכם בתום העבודה את כל העצות והייעוץ כיצד מומלץ להמשיך לתחזק את הרצפה שלכם. היא תמליץ לכם על חומרי ניקיון ספציפיים ותלמד אתכם מה לעשות ומה בעיקר לא לעשות על מנת לא להזיק לריצוף שלכם ולאפשר לו להישאר מבריק לאורך זמן.

טיפים לאחר ניקוי ריצוף

לאחר הניקיון המוצלח שביצעה חברת הניקיון המקצועית, עליכם למנוע כמה שניתן היווצרות מחודשת של כתמים ולכלכוך ולהצליח לתחזק לאורך זמן את המראה החדש. במידה ונשפך נוזל כלשהו על הרצפה, נקו מיד במפית כדי למנוע ספיגה מהירה של הנוזל לריצוף. תשתדלו אחת לשבוע לשטוף את הרצפה ולא כל יומיים, זה מונע מהרצפה להישחק מכל חומרי הניקיון. דבר נוסף וחשוב, להקפיד לא לגרור ריהוט כדי לא לגרום לחריטות בברק של הריצוף.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *