החזקת שטיח בבית הנו דבר מאוד פופולארי בקרב תושבי המדינה. יש המעדיפים שטיחים לקירות ולריצפות, יש כאלה שמחזיקים שטיחים להענקת מראה אסתטי מתאים או לחימום הבית, ויש שאוהבים את המגע עם השטיח הרך והנעים. דבר מאוד חשוב להקפיד זה על נקיון השטיח, אך לא תמיד קל להקפיד עליו מהמון סיבות הגיוניות. במידה ואתם מחזיקים שטיח בבית אירוח כלשהו, אי אפשר לנקות אותו כל הזמן מכיוון שישנה נוכחות קבועה של אנשים בבית האירוח. לכן, קיימות חברות ניקוי שטיחים אשר מספקות שירות זה לכולם.

חשיבות הניקוי

בכל מתחם סגור מצטבר אבק, ובאבק נמצא חיידק הנקרא "קדרית האבק". חיידק זה מסוכן לכל הנוכחים בקרבתו, במיוחד לילדים אשר משחקים על השטיח קבוע ונחשפים אליו.
בנוסף, בבית אירוח כל העובר ושב דורך עם נעליו על השטיח, ורוב הסיכויים כי ישאירו סימנים מלוכלכים על השטיח, לכן חברת ניקוי שטיחים מקצועית תסיר את כל הכתמים וההשחרות שיש על השטיח.apartment-2558277__3401

מתי כדאי להזמין חברת ניקוי שטיחים?

בבית רגיל, ניקיון שטיחים מתבצע אחת לשבוע או אחת לשבוע וחצי, אך כאשר ישנה נוכחות גבוה יותר מול השטיח, כך גם תדירות הניקוי אמור לעלות. וכמו שמוזכר לעיל, ברגע שעם האבק שמצטבר מגיעה קדרית האבק, כך גם נדע שאנו צריכים להזמין חברת ניקוי שטיחים. נוכל להבחין בקדרית האבק ברגע שיש גירוי בדרכי הנשימה, צבע השטיח משתנה או כאשר הריח לא נעים.

כיצד לשמור על השטיח נקי?

דרך עיקרית וחשובה היא השואב אבק. שיטות ישנות שנועדו לניקוי השטיח אינן רלוונטיות יותר מכיוון שהשואב אבק הנו הכלי הטוב ביותר לניקוי השטיח בצורה מקצועית. אחת לשבוע עברו עם שואב האבק על השטיח. ישנו אפילו שמפו מיוחד לשטיח אשר מבצע ניקוי עמוק ויסודי יותר.

לפרטים והצעת מחיר צרו עמנו קשר באתר http://carpet-cleaning.co.il/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *