זריקות ביולוגיות לברכיים

כאשר אתה מקבל פציעה בברך, אתה צריך לשתק אותה. התמיסה המלאכותית היא הזרקה של חומר ביולוגי.

הזרקת חומר למפרק הברך משמשת לטיפול מחליף ניתוח בדלקת פרקים ובעיות מפרקים אחרות.

מחקר שנערך לאחרונה הראה כי השימוש בזריקות ביולוגיות לברכיים הוא אופציה טובה עבור אנשים שלא הצליחו להשיג את מטרותיהם בגלל דלקת פרקים ובעיות מפרקים אחרות. קיימת מגמה של חברות להשתמש בזריקות ביולוגיות בברך. הסיבה לכך היא שמדובר באזור שאין בו פתרונות טבעיים ומחיר ההזרקות הללו יכול להיות גבוה מאוד.

אילו אלטרנטיבות קיימות?

ישנן מספר דרכים לטפל בפציעות ברכיים. יש אנשים שיש להם דרך טבעית לרפא את הברך ואינם זקוקים לזריקות. אחרים זקוקים לזריקות כדי לרפא את הפציעה, אבל הם לא יכולים לעשות זאת בעצמם עם התרגילים המתאימים.

בשנת 2017, הייתה דחיפה גדולה למצוא טיפולים חדשים לדלקת פרקים. פיתוח תרופות חדשות הוא תהליך מורכב מאוד והוא דורש הרבה ניסויים קליניים.

הרעיון מאחורי הפרויקט הזה היה לפתח תרופה להזרקה שיכולה לשמש כחלופה לטיפולים מסורתיים כמו הזרקות או ניתוחים. גישה חדשה לטיפול באוסטאוארתריטיס נמצאת בפיתוח. ההזרקות מבוססות על תאי גזע מהברך ומיועדות לחידוש סחוס במפרק שנפגע מדלקת מפרקים ניוונית.

ישנן דרכים רבות לספק זריקות לברכיים

הזרקות יכולות להיעשות על ידי רופא, על ידי מכונת הזרקה או על ידי רובוט. לגוף האדם יש יכולת גדולה לתקן את עצמו. זה נובע מהעובדה שהוא מורכב מתאים שמתחדשים ומתקנים את עצמם כל הזמן. אך ככל שאנו מתבגרים, הגוף שלנו מתחיל להאט ואנחנו לא יכולים לעמוד בקצב שבו הם מתחדשים. זו הסיבה שאנו זקוקים לזריקות של הורמון גדילה או נוזל סינוביאלי בברכיים שלנו כדי לשמור על בריאותן וחזקותן.

בשורה התחתונה, השימוש בזריקות ביולוגיות כדי לעזור לברכיים הוא בעיה שכיחה שיש לאנשים רבים.

צרו קשר עכשיו!