לא מעט מטופלים זקוקים להשגחה רפואית בשעות הלילה. לפעמים מדובר על מטופלים שעברו ניתוח קשה ומסובך, לכן עדיף שתמיד יהיה לידם איש מקצוע שיבחן את מצבם ויינטר את הסימנים החיוניים שלהם. במקרים אחרים, מדובר על קשישים שעברו ניתוח קשה או חלו במחלה קשה שמקשה עליהם לתפקד בצורה עצמאית.

קשישים אלו זקוקים לסיוע בפעולות הכי בסיסיות, לכל אורך היום והלילה. בני המשפחה אינם יכולים להשגיח עליהם 24 שעות ביממה, ולכן נאלצים לשכור את שירותיו של מטפל צמוד או אחות סיעודית. מדובר על אנשי מקצוע שיכולים להשגיח עליהם לכל אורך שעות היום, לסייע בכל הדרוש וכמובן לקרוא לאמבולנס במקרה חירום. אחות סיעודית ללילה יכולה לסייע לכל מי שעבר ניתוח קשה ונשלח להתאושש בביתו, או לחילופין עדיין מאושפז בבית החולים.

יתרונות בהשגחה רפואית בשעות הלילה

אחות סיעודית ללילה – למה בכלל צריך את זה?

כאמור, מטופלים שעברו ניתוח מסובך שתהליך ההחלמה ממנו מורכב ולא פשוט, זקוקים לא פעם לסיוע מקצועי בזמן ההתאוששות. מדובר בעיקר בשעות הלילה, בהן בני המשפחה לא מסוגלים להישאר ליד המטופל, ולכן יש צורך בסיוע מקצועי. אחות לילה נחשבת לאופציה הטובה ביותר, היות ומדובר על אדם מקצועי ומיומן, שיכול לסייע בהשגחה הרפואית, לוודא שהמטופל מקבל את כל הטיפולים הדרושים לו וכמובן לסייע לו גם בפעולות היומיומיות.

רבים חושבים שאין שום צורך באחות פרטית בזמן שהמטופל שוכב בבית החולים, אך למעשה אין זה כך. הצוות הרפואי בשעות הלילה מצומצם ביותר, כך שהסיכוי שהמטופל יזכה ביחס אישי שואף לאפס. מי שרוצה להבטיח נוחות מרבית לקרוב משפחה אהוב, ישקיע באחות צמודה שתדאג לו בכל צורה אפשרית. כמובן שגם לאחר השחרור מבית החולים, יש צורך באחות סיעודית שתוכל להשגיח על החולה בשעות הלילה, לסייע לו לקום או לשבת ולארח לו חברה ברגעים הקשים של ההחלמה.

לסיכום, כל מי שקרוב משפחה או חבר יקר שלו הגיע לבית החולים לצורך ביצוע ניתוח מסובך, חייב לארגן עבורו אחות סיעודית ללילה. זוהי הדרך הטובה והיעילה ביותר להבטיח טיפול צמוד ואישי בחולה, לדאוג לכל הצרכים שלו ולוודא שהוא מקבל יחס אדיב ונעים לכל אורך הדרך.

לבירור על השגחה רפואית בשעות הלילה ניתן לפנות אל אלי מילר סיעוד בע"מ, שיעניקו שירות מקצועי אדיב ומסור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *