איך מנהלים מאזני גשר נכון

מאזני גשר נחשבים לאחת מההמצאות הגאוניות בתחום המשקל. בעזרת מאזני הגשר ניתן לשקול משאיות מלאות בתכולה מבלי שיצטרכו לרוקן אותם לצורך השקילה. את מאזני הגשר ניתן להתקין בכל מפעל וכך לחסוך את הצורך לזכור לשקול ארגזי תכולה שמועברים במשאיות. מאזני הגשר פועלות על ידי מערכת אלקטרונית משוכללת אשר מאפשרת לקבל תוצאות שקילה מדויקות ולהזין אותם במערכת הממוחשבת מיד עם ביצוע השקילה.

מאזני גשר – למה הם מיועדים?

מאזני גשר הינם למעשה משקל ענק ממדים אשר מיועד לשקילת כלי רכב גדולים בנושאים תכולה כמו משאיות. מאזני הגשר מאפשרים לשקול את המשאיות מבלי לרוקן את התכולה שקיימת בהם ובנוסף, מוזנים בתוכנת הניהול שלה כל הנתונים אודות המשאית הספציפית הזו. כמו למשל פרטי הנהג, גודל המשאית, שעת היציאה וכמות התכולה שהיא יכולה לשאת.

מאזני גשר – איך זה עובד?

מאזני גשר הינם – כאמור – משטח שקילה משוכלל מאוד ועל כן הוא אינו פועל עם לוח בקרה מחובר כמו מרבית המשקלים, אלא הוא מחובר באמצעות מתמרים וחיישנים אל מערכת משוכללת שהיא למעשה תוכנה ייעודית לניהול מאזני גשר. תוכנת ניהול מאזני גשר מכונה תוכנת אמטיסט והיא מכילה את כל הנתונים הנדרשים לצורך העברה מסודרת של הנתונים למערכות הבקרה של החברה המשתמשת בה. ניתן לקרוא מידע נוסף על תוכנה לניהול מאזני גשר באתר שקילה.

מה יש בתוכנה לניהול מאזני גשר?

בתוכנת אמטיסט קיימת אפשרות להזין נתונים שונים אודות המפעל, אודות המשאיות, נהגי המשאיות וכמובן תיעוד מדויק של התכולה שנכנסה או יצאה מהשטח. כמו כן, ניתן ליצור דוחות נתונים מדויקים הודות לכל המידע שקיים בתוכנה ולהפיק תעודות שונות. יש לציין, כי לתוכנת ניהול מאזני גשר קיימים אינספור גרסאות ותתי גרסאות אשר מאפשרים התאמה מושלמת לשפות שונות וללקוחות שונים.

צרו קשר עכשיו!