אפליקציה לדוד חכם – הדור הבא של עולם הדוודים

דוד חשמלי כבר נחשב למוצר חובה בכל בית והוא מאפשר ליהנות בכל ימות השנה ממים חמים ללא התחשבות במזג האוויר השורר בחוץ. עם זאת, אין ספק כי ככל שהתחום הטכנולוגי מתקדם, ממציאים עוד ועוד חידושים בכל תחומי החיים ומשדרגים את הכלים ואת המוצרים שכבר קיימים בעולם. אחד מהחידושים הללו מתייחס כמובן לנושא המאמר שלנו – אפילקציה לדוד חכם או דוד המים החשמלי. 

דוד למים חמים – איך הוא עובד?

דוד למים חמים היה מכונה בעבר דוד שמש. וזאת, מכיוון שבעבר התחממו המים שבו על ידי קולטים שניצבו על גג הבניין באמצעות קרני השמש. הבעיה בדודי השמש הייתה שהם לא יכלו לספק מענה בימים קרים או בימים בהם לא הייתה שמש חזקה מספיק. בימים כאלה לא הצליחו המים להתחמם דיים והם לא הספיקו למקלחות עבור כל בני הבית. לעומת דוד השמש, פועל הדוד החשמלי באופן שונה לחלוטין.

דוד חשמל כשמו כן הוא פועל על בסיס חשמל והוא צריך להיות מחובר למערכת החשמל הביתית. ההפעלה שלו היא פשוטה מאוד – רק ללחוץ על מתג ומערכת חימום המים מתחילה לפעול ולחמם את המים שנמצאים בדוד. יש לחכות זמן מסוים עד שהמים מגיעים לטמפרטורה גבוהה מספיק אבל בגדול, זה הכול.

הדור הבא של עולם הדוודים – כל מה שרציתם לדעת

הבעיה הנפוצה ביותר בדודים חשמליים הוא עניין ההפעלה והכיבוי. כלומר, לזכור להפעיל את הדוד מספיק זמן לפני המקלחת וכמובן לכבות אותו אחרי השימוש. על כן, המציאו כיום את המושג מתג חכם לדוד. זהו מתג שמחובר לאפליקציה מתוחכמת ובאמצעותה ניתן לשלוט על הפעלת הדוד וכיבויו. ניתן גם לתכנן לו"ז הפעלה וכיבוי שמותאם לזמני השימוש.

דוד חשמל

צרו קשר עכשיו!