אינטרקום לבית פרטי – אילו סוגי מערכות אנחנו יכולים להתקין?

אחת המערכות הבסיסיות ביותר שניתן למצוא בכל מבנה מגורים ובפרט בכל בית פרטי, הוא אינטרקום. מדובר על מערכת בסיסית המאפשרת לייצר הפרדה בין המרחב הציבורי לפרטי, ודורשת מכל מי שמעוניין להיכנס אל תוך שטח המבנה, לצלצל ולקבל אישור. אם הוא לא יעשה, הרי שהוא לא יוכל להיכנס פנימה. 

בעבר היה נהוג למצוא מערכות אינטרקום סטנדרטיות, פשוטות, כאלה שכל מה שהן סיפקו לנו זו אפשרות לשמוע צלצול ולענות לו. היום אנחנו יכולים למצוא מערכות אינטרקום הרבה יותר מתוחכמות ומתקדמות. המטרה שלהן היא למנוע כל אפשרות שגורם זר, כזה או אחר, יוכל להיכנס פנימה ללא אישור. מדובר על מערכות המקושרות לא פעם למערכות נוספות, בין אם מדובר על מערכות מצלמות או מערכות אחרות. 

לפני שאנחנו נסביר כיצד התקנה של מערכות אינטרקום לבית פרטי עובדות, חשוב להבהיר שלא בכל מקרה אנחנו צריכים להשתמש במערכת מתוחכמת. יש מקרים אפשר להסתפק גם במערכת הרבה יותר פשוטה. 

אילו מערכות קיימות בשוק?

המערכת המורכבת ביותר היא זו שכוללת בתוכה אפשרות להשתמש לא רק בצלצול אינטרקום, אלא גם במצלמה אשר מאפשרת לנו לראות מי נמצא מחוץ לדלת והאם אנחנו רוצים לפתוח לו או לא. יש מקרים בהם המצלמות הן נסתרות ולכן מי שעומד בפתח לא יודע שהוא מצולם. 

ישנן מערכות של שי מערכות תקשורת אשר מחייבות הקלדת קוד מסוים ולעיתים גם טביעת אצבע, בשביל שנוכל באמת לאתר את מי שנכנס. כך לא יווצר מצב שכל אחד ייכנס באופן חופשי. חשוב לומר שמלבד העובדה שהמערכות הן מתקדמות, הרי שגם הדלתות והשערים בפתח המבנה הם הרבה יותר מתקדמים היום מאשר בעבר, וכמובן מקשים יותר על אפשרות להיכנס אל המבנה באופן חופשי.

צרו קשר עכשיו!